blogas.raskakcija.lt

Naujų akcijų katalogų apžvalga 2024 01 10

https://pricer.lt/posts/568-nauju-akciju-katalogu-apzvalga-2024-01-10

Naujų savaitės leidinių apžvalga
Įsivažiuojam į antrą darbo savaitę ir žiūrime ar į ją įsivažiavo tinklai.
Pamažu tinklai atgyja, tik Norfa startuos ketvirtadienį.

O prie Gerų Kainų Pažadų ir Loterijos už  centą prisijungia Maxima su Lidl…
Maxima irgi duoda už centą, bet ne loteriją, o konkrečią prekę už išleistus 30 EUR.
Tuo tarpu Lidl pateikia netikrą pinigų grąžinimą, perkant tam tikras prekes. Kodėl netikrą? Skaitom smulkų šriftą.
 
*Akcijos galiojimo metu pirk savaitės prekę(-es) ir į „Lidl Plus“ gauk nuolaidos kuponą, kurio vertė lygi įsigytos savaitės prekės vieno vieneto kainai. Vieno apsipirkimo metu kuponas suteikiamas tik už pirmąjį įsigytą savaitės prekės vienetą t. y. įsigijus daugiau tos pačios savaitės prekės vienetų, kuponai už antrą ir kiekvieną paskesnį įsigytą vienetą nėra suteikiami. Suteiktas kuponas galioja 5 dienas nuo apsipirkimo dienos perkant už 20 eurų ar daugiau. Į 20 eurų sumą nėra įskaičiuojama alkoholiniams gėrimas, tabako gaminiams, pradinio maitinimo kūdikių mišiniams, dovanų kortelėms, spaudai ar tarai išleista pinigų suma.
Taigi grąžins kuponu, kurio galima apmokėti tik dalį nemažo sekančio pirkinio. pergudravo patys save.

 Taigi darbo savaitė prasidėjo, todėl reikia kavos su cukrum…
Cukrus Maxima ir Lidl ta pati kaina – 0,85 Eur, IKI brangiau – 0,89 Eur. Nesuprantu, kodėl nėra gabalinio cukraus pasiūlymų, juk darbo virtuvėlėje tai patogiau, nei barstyti paprastą.
Kava geras pasirinkimas tik Maxima  (9 pasiūlymai) ir IKI (11 pasiūlymų) Rimi su Lidl liūdnas vaizdas. Nors Rimi Lavazza pupelių kaina 1 Eur geresnė nei IKI – 14,99 Eur prieš 15.99 Eur. O Maxima Paulig pigiau – 3,89 Eur, o IKI brangiau – 3,99 Eur.

Prie kavos reikėtų sausainukų…
Čia toks pats vaizdas kaip su kava – Daugiausia Maxima ir IKI tinkle. Maxima Garliavos Duonos naminio tipo sausainių nuolaida visai smagi -40 procentų. Lidl su Rimi atrodo skurdžiai.

O ką, jei norisi dešros?
Čia atskira padėka Krekenavos stambiųjų klientų vadybininkui – visiems tinklams iškišo praktiškai tą pačią produkciją, taip pasiekdamas beveik 100 procentų dominavimą tarp akcijų visoje rinkoje. Krekenavos vadovai, jei matote šį įrašą, – būtinai žmogui skirkit premiją ar kelialapį į kurortą nupirkit.
Na, o tinklų vadovai – darykit išvadas, konkuruotojai žioplieji su savo 50 procentų nuolaidomis.
Na o mes tikrinam kontrolines kainas.
Virta dešra Kai norisi dešros iš kiaulienos 340 g
Maxima – 1,89 Eur
Lidl – 1,89 Eur
Rimi – 2,00 Eur, gerų kainų pažadukai. Beje, nors 50 procentų žadama visai “Kai norisi mėsos” produktų linijai – internete daugeliui produktų 30 procentų. Pažadėjai – patiešyjai, netesėjai – negriešyjai?

Kur einam, jei norisi tikros mėsos?
Jeigu norite su vištiena kalbėtis lietuviškai – tai pigiausia filė Maxima – 2,74 Eur už 500g, Rimi – 2,79 Eur už 500g, IKI vidinės filė “kosminė” kaina – 3,99 Eur už 400 g. Jei su vištienos filė nešnekėsite – pigiausia bus Lidl 2,49 Eur už 500 g (arba 2,19 Eur, jei turėsite kuponą).
Nugarinė arba sprandinė – pigiausi pasiūlymai Maxima ir Rimi 3,99 Eur/kg, Lidl su IKI siūlo pjaustytus variantus, bet už juos teks mokėti kone dvigubai brangiau – taigi kiaulienos šią savaitę eisim į Maxima arba Rimi, kas arčiau.

Prie mėsos reikia daržovių…
Žiūrim klasiką – svogūnus, morkas bulves. Nei vienas tinklas nesiūlo pilno komplekto. Pigiausias rinkinys bus Maxima svogūnai už 0,39 Eur/kg ir morkos už 0,49 Eur/kg, Ar IKI rinkinys bus patrauklus labai priklausys nuo kokių kainų jie taikys nuolaidas, Rimi ir Lidl pasiūlymai tikrai brangūs, bet gal kam patiks ir batatai vietoje brangių Lidl bulvių.

Užbaigiam viską saldžia nata – vynuogėmis…
Maxima raudonos vynuogės 1,99 Eur už 500g (3,98 Eur/kg) atrodo geriausiai, aišku IKI kaina ta pati – 1,99 Eur už 500 g (3,98 Eur/kg), bet vynuogės baltos. Lidl baltos vynuogės 3,99 Eur/kg – 1 centu brangiau, Rimi daug brangiau – 2,49 Eur už 500g (4,98 Eur/kg)

Tai taip atrodo tinklų leidiniai – rinkitės atsakingai. Nėra gerų tinklų yra tik geri pasiūlymai.
Akcijų leidiniai savarankiškam akcijų pasirinkimui:
Maxima https://pricer.lt/leidiniai/maxima
Lidl https://pricer.lt/leidiniai/lidl
Norfa https://pricer.lt/leidiniai/norfa
Rimi https://pricer.lt/leidiniai/rimi
IKI https://pricer.lt/leidiniai/iki
 

Dalintis:
0 0 balsai
Straipsnio vertinimas
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
Rodyti visus komentarus

Naujausi akcijų leidiniai