blogas.raskakcija.lt

3 metų savaitės akcijų leidinių apžvalga 2024 01 17

https://pricer.lt/posts/569-3-savaites-akciju-leidiniu-apzvalga-apzvalga-2024-01-17

Eina 3 metų savaitė ir tinklams jau tikrai laikas atsibusti, tačiau matome, kai kurių įdomių apsnūdimo požymių. Tiksliau ne apsnūdimo, bet “jis man ne konkurentas” ligos požymius. Ir juo susirgo Lidl…
Atsimenate, kai prieš ateinant Lidl, kai kurių tinklų atstovai aiškino, kad Lidl jiems ne konkurentas, čia parduotuvė skirta vargšams ir labiau konkuruos su Norfa. Bet pasirodė, kad Lidl labiau skirtas turtingiems ir pradėjo atiminėti apyvartą iš Maxima, IKI, Rimi. Dabar kai sukeltos kainos parodė, kad Lietuvoje daugėja vargšų, Lidl daro tą patį Norfa atžvilgiu. Puikus pavyzdys Lavazza kava, kuri Norfa yra žymiai pigesnė 3,85 Eur, ta pati skardinė Lidl kainuoja 3,99 Eur. Lidl labai stipriai reklamuoja šią kainą, kai Norfa tinkle jos tokia jau antrą savaitę. Tikrai Lidl vadybybininkėliai matė, bet veikia jau minėta “jis man ne konkurentas” liga, o tuo tarpu Norfa su savo apyvarta jau stovi greta IKI ir juos skiria tik viena kita klaida, kuri bus padaryta jau šiais metais.

Tai prie leidinių – ką įdomaus siūlo tinklai šią savaitę…
Maxima nauja prekė už centą, perkant už 30 Eur ir daugiau.
Lidl tęsia netikrą “pinigų grąžinimą” – kai, neva grįžta už kelių prekių pirkimą išleistos sumos – jei jas nusipirksite vienu metu – gausite 3 skirtingus kuponus, kuriuos turėsite panaudoti per savaitę, išleisdami ne mažiau 20 eurų. Tikrai turtingų žmonių tinklas.
IKI tęsia loteriją ir užsiima nematerialiais dalykais – renka klientų valdybą, kad jiems už “IKI 200 Eur” kas antrą mėnesį siūlytų idėjas. Įdomu ar jie komentarus po savo įrašais skaito? Ko tik kartais verslas neprisigalvoja, kad tik kainų nemažinti. Na dar tinklas siūlo prekių kratinuką už iki 1 Eur kainą.
Norfa – žiemos prekių išpardavimas – kastuvai! Manau, labai sėkminga akcija šiuo metu.
Rimi – Mamutų dienos – pirk daugiau, mokėk pigiau, bet žinant Rimi geros kainos pažadą – nėra jokios garantijos, kad tai bus geriausi kaina.

Kas įdomesnio tarp prekių?
Žiema, reikia kasti sniegą, tai žiūrim baltymukus, riebaliukus – varškė, sviestas, kiaušiniai, kiaušiniai, pagrindinės daržovės.
Varškė
Čia lyderis Maxima su 3,69 Eur/kg už 9 proc. “Žemaitijos” varškę, po to eina “pažadukai” Rimi su 3,99 Eur/kg už “Rokiškio” varškę, po to eina Norfa su 4,48 Eur/kg už 9 proc. “Piemenėlio” varškę, jeigu žiūrėti liesą varškę, tai Norfa “Piemenėlio” pigiausia 3,73 Eur/kg (nors brangesnė už Maxima 9 procentų), IKI šokiruoja visus su 4,59 Eur /kg už “Žemaitijos” liesą varškę, Na, o Lidl pigesnės varškės pasiūlymo visai neturi – tik grūdėta “Aistė” už 4,98 Eur/kg.

Sviestas
Iš didžiųjų gamintojų prekių ženklų – pigiausias Maxima – 7,45 Eur/kg už “Rokiškio” saldžios grietinėlės sviestą, Rimi – 8,45 Eur/kg už “Žemaitijos” sviestą, IKI už “Šeimininkės” sviestą – 6,73 Eur/kg, o Norfa sviestas pasiūlyme brangiausias – 8,95 Eur/kg už “Piemenėlio Excellece”.
Kiaušiniai
Kiaušinių pasiūlymai tik 2 tinkluose Maxima ir IKI už vienodą 1,59 Eur už dešimtį kainą.
Mėsa
Visi tinklai ištraukia panašias vištienos dalis.
Lidl ketvirčių mėsa – 3,69 Eur/kg, Maxima šlaunelių mėsa – 3,98 Eur/kg, IKI šlaunelių mėsa – 5,18 Eur/kg, “pažadukai” Rimi šlaunų (įdomu, kodėl šlaunų?) mėsą siūlo brangiausiai – 5,58 Eur/kg.
Kiaulienoje turim didelį pasirinkimą dalių ir kainų. IKI – 2,99 Eur/kg, bet už kiaulienos mentę, Rimi – 3,69 Eur/kg už nugarinę. Maxima – 3,99 Eur/kg už sprandinę, Lidl – 3,99 Eur/kg už šonkaulius.

Bulvės
0,29 Eur/kg bulvių kaina Maxima ir IKI, 0,59 Eur/kg – Lidl.
Agurkai
Maxima – 1,95 Eur/kg, tai už trečdalio kilogramo agurką išeitų 0,64 Eur. Lidl agurkas – 0,74 Eur, o IKI – 0,95 Eur.

Po gero pavalgymo tikrai prireiks svarbios higienos priemonės
Beje tualetinį popierių siūlo visi tinklai, tik Norfa Paloma palyginti sunku, nes tai  50 procentų nuolaida visoms prekėms.
Pigiausia Maxima su “Grite Blossom” už 0,16 Eur už ritinėlį.
Rimi su ta pačia “Grite Blossom”, bet pakuotė mažesnė, todėl ritinėlis brangesnis – 0,21 Eur už ritinėlį.
Lidl siūlo tualetinį popierių “Lambi” – 0,30 Eur už ritinėlį.
IKI siūlo skirtingus “Renova” popieriukus už 0,33 ir 0,44 Eur už ritinėlį, o kainų paradą užbaigia su elitine “Zewa” – 0,75 Eur už ritinėlį.

Užaigsim grupinėmis nuolaidomis
Iš stipresnių pasiūlymų – Maxima 50 procentų nuolaida “Santa Maria” prieskoniams, 40 procentų nuolaida kavai ir arbatai.
Lidl – klaidinanti 50 procentų antram – “Culinea” pusgaminiams, “Combino” makaronams, “Maribel” uogienėms ir džemams. Kodėl klaidinanti? Skaitom smulkų tekstą ir suprantam, kad tai daugiausiai 25 procentų bendra nuolaida, jei gerai susikomplektuosit prekes.
IKI – įdomus pasiūlymas visam “Sheba” kačių maistui.
Norfa – pradžioje minėta 40 procentų nuolaida sniego kastuvams ir žiemos prekėms.
Rimi – nieko įspūdingo.

 
Gerų pirkinių. Ir neužmirškit  – nėra gerų ar blogų prekybos tinklų, yra geri ar blogi pasiūlymai.
Akcijų leidiniai savarankiškam akcijų pasirinkimui:
Maxima https://pricer.lt/leidiniai/maxima
Lidl https://pricer.lt/leidiniai/lidl
Norfa https://pricer.lt/leidiniai/norfa
Rimi https://pricer.lt/leidiniai/rimi
IKI https://pricer.lt/leidiniai/iki

Dalintis:
0 0 balsai
Straipsnio vertinimas
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
Rodyti visus komentarus

Naujausi akcijų leidiniai