blogas.raskakcija.lt

Rubrika “Skaitytojų laiškai”. Lidl Lietuva: “nuLUPILU aš KAILĮ NUO TĖVŲ!?”

“Sveiki! nežinau ar galiu jums pateikti tokią informaciją,o gal tiesiog rašyti Lidl atstovams. Dėl šių kainų skirtumo. Tas pats tinklas,ta pati prekė(gaminama Belgijoje). Kairėje kainos Škotijoje,kuri kaip žinia nebėra ES narė,o kainos tai ženkliai mažesnės,nors gaminama tai ES šalyje. Na,o mes raginami didinti gimstamumą mokame 4kartus brangiau
Esame emigrantų sugrįžusių gyventi į Lietuvą šeima. Na ir turime jauną pilietį,kuriam reikia šios prekės. Nesame nutraukę visų saitų su Škotija taigi šiuo metu ten esantis vyras įdomumo dėlei pastebėjo kainas. Na ir turim ką turim
Manau,tai verta Lidl “šiokio tokio” paaiškinimo kodėl Lietuvoje už tą pačią prekę mokame taip ženkliai daugiau.
Būsiu dėkinga jeigu pasidalinsite.
Sėkmės! Lupilu-apgaubia brangia lietuviška meile”
Beje, autorė gavo ir atsakymą iš tinklo, bei parašė skundus valdiškoms institucijoms.

Ką mes galime pasakyti. Sveiki sugrižę į Lietuvą! Ir susipažinę su vakarietiškų prekių ženklų lietuviškom mutacijom, su iškreipta kainodara, kokybe ir požiūriu į savo pirkėjus.
Beje, tuoj gausite ir atsakymą ir iš valdiškų institucijų – apie tai “kad verslas gali nustatyti kainas, kokios jam tik šauna į galvą.”

Kokie nuo to gali būti vaistai? Pasyvus protestas – nepirkti šiame tinkle, pirkti, užsisakinėti Lenkijoje ir kitose šalyse.
Aktyvūs veiksmai – rašyti skundus visur, surinkti nedidelę iniciatyvinė grupę ir surengti nedidelį piketą prie Lidl parduotuvių “Reikalaujam adekvačių kainų”. Lidl vietiniai labai mėgsta, kai tokie vaizdai per žiniasklaidą pasiekia jų centrinę kontorą Vokietijoje. Nes čia jau ne PVM, mokesčiai, o grynai noras apžioti kiek įmanoma daugiau.
Ir Jūs – šaunuoliai – pirmi žingsniai labai geri!

LUPILU – NULUPSIM DEŠIMTĄ KAILĮ NUO TĖVŲ! IR VISKAS VARDAN VAIKŲ!

lidl #lupilu #pricerlt #retailhelper

Dalintis:
0 0 balsai
Straipsnio vertinimas
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
Rodyti visus komentarus

Naujausi akcijų leidiniai