blogas.raskakcija.lt

Kreditų bei paskolų rūšys ir kuri jums tinkamiausia

Dar ne taip seniai skolintis buvo kone – tabu. Visgi šiomis dienomis noras neatidėlioti patogaus gyvenimo ateičiai, o jį visavertiškai ir komfortiškai gyventi dabar, skatina ieškoti sprendimų. Todėl skolintis būstui, automobiliui ar kitoms išlaidoms renkasi vis didesnė dalis lietuvių.

Ši tema yra aktuali ir jums? Sužinokite, iš kokių kreditų ir paskolų rūšių galite rinktis, ir kuri jums yra tinkamiausia.

Greitieji kreditai

Kaip jau galima numanyti iš pavadinimo, greitieji kreditai suteikiami greitai (per 10-15 min.) ir dažnai turi ganėtinai trumpą grąžinimo terminą. Juos dažniausiai išduoda finansines paslaugas teikiančios vartojimo kredito bendrovės.

Kadangi greitųjų kreditų sumos nebūna didelės, todėl ir jūsų kreditingumui įvertinti pakanka vos kelių esminių klausimų apie jūsų pajamas ir jau turimus finansinius įsipareigojimus. Dažnai šių kreditų grąžinimo terminą galima pasirinkti patiems. Be to, paprasta pratęsti ir jo grąžinimo terminą. Visgi, svarbu įvertinti tai, kad kredito grąžinimui dažnai taikomos didesnės palūkanos nei paskoloms.

Ilgalaikės paskolos be užstato

Šios paskolos yra kitokios nei tos, apie kurias įprastai girdime. Jos yra išduodamos ne bankų ar kitų, finansines paslaugas teikiančių įmonių, bet tarpusavio skolinimo platformų. Jos teikia daugybę privalumų, kurių dėka paskolos be užstato suteikiamos su mažesnėmis palūkanomis ir nedideliu tarpininkavimo mokesčiu. Be to, tokios paskolos gavėjas gali pasirinkti jam patogias sąlygas, tokias kaip grąžinimo trukmę, palūkanų normą. Ilgalaikę paskolą be užstato jos gavėjas gali panaudoti didesniam pirkiniui įsigyti arba naudoti kaip vartojimo paskolą, tokiu būdu išvengdamas būtinybės dažnai skolintis mažomis sumomis.

Automobilio paskolos

Įsigyti norimą automobilį su paskolos pagalba, tai yra itin greitas ir patogus pasirinkimas. Jį dažnai žmonės renkasi todėl, kad tam nereikia pradinio įnašo. Tai reiškia, kad norint pakeisti turimą transporto priemonę nauja, jums nereikės ištuštinti asmeninės banko sąskaitos, kurioje kaupiate santaupas kitiems tikslams.

Svarbu pažymėti, kad šią paskolą galite panaudoti ne tik automobiliui įsigyti, bet ir kitoms jo eksploatacijos išlaidoms. Pavyzdžiui, smulkiems automobilio remonto darbams, padangoms, draudimo išlaidoms padengti ir kt.

Vartojimo paskolos

Tai – paskolos, kurios yra suteikiamos tiems, kurie nori atnaujinti namus, įsigyti naujų baldų ar buitinės technikos, padengti automobilio remonto išlaidas. Taip pat šio tipo paskolą dažnai renkamasi studijų arba profesinio tobulėjimo kursų kainai apmokėti. Kai kada, toks būdas pasitelkiamas, siekiant padengti odontologinių paslaugų ar gydymo išlaidas.

Paprastai minėtais tikslais išduodamos vartojimo paskolos gali siekti nuo kelių šimtų iki keliasdešimt tūkstančių eurų. Dažnu atveju pasiskolintą sumą galite grąžinti anksčiau laiko ir išvengti papildomų mokesčių.

Kurią paskolą rinktis yra geriausia?

Šį klausimą užduoda dauguma besidominčių paskolos gavimo galimybėmis žmonių. Visgi į jį nėra paprasta atsakyti, nes kiekvieno žmogaus turimi tikslai ir lūkesčiai yra skirtingi. Todėl, visų pirma, svarbu juos aiškiai įsivardinti – žinoti reikiamos sumos dydį, norimą grąžinimo terminą. Tuomet įvertinti savo galimybes įgyvendinti būsimus įsipareigojimus. Galiausiai, gautus paskolų pasiūlymus jums teliks palyginti tarpusavyje (jeigu susiduriate su sunkumais tai padaryti, kreipkitės su prašymu pasikonsultuoti į specialistus) ir pasirinkti tą, kuris yra geriausias jūsų situacijoje.

Dalintis:
0 0 balsai
Straipsnio vertinimas
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
Rodyti visus komentarus

Naujausi akcijų leidiniai