blogas.raskakcija.lt

2024 m. balandžio Pricer.lt degalinių kainų tyrimas: konfliktai stumia degalų kainas aukštyn

Visi pasauliniai įvykiai stumia naftos kainas aukštyn, tačiau lėtėjanti ekonomika to daryti neleidžia, o degalinėse vos ne kas dieną matome kainų šokinėjimą.

Pasaulio naujienos

Silpnos dyzelino kainos atspindi pasaulio ekonomikos sulėtėjimą

 • Dyzelino rinkos būklę lėmė esminės priežastys: silpnesnė paklausa pagrindinėse rinkose ir didėjantys dyzelino gamybos pajėgumai:
 • 1. Dyzelinių degalų gamyba išaugo, o tai iš esmės panaikino nerimą dėl jų trūkumo.
 • 2. Netikrumas dėl ekonomikos augimo JAV ir Europoje mažina dyzelino paklausą. Ir tai nestebina, atsižvelgiant į sunkumus, kuriuos patiria ES gamybos sektorius dėl didesnių energijos sąnaudų ir, atrodo, nepakankamos vyriausybių pagalbos. Dėl to kenčia dyzelinių degalų rinka, nes gamyba daugiausia varoma dyzelinu. Dyzelino paklausos mažėjimas lydėjo itin silpną BVP augimą, kuris pagrindinėse ekonomikose, pavyzdžiui, Vokietijoje, virto recesija. Remiantis naujausiomis BVP ataskaitomis, JAV ekonomika auga, tačiau to nepakanka, kad analitikai atsikratytų nerimo jausmo.

Koks kitas Izraelio ir Irano priešpriešos žingsnis? Ar konfliktas gali virsti branduoliniu? Ir kaip tai atsilieps naftos kainai?

 • Po balandžio 19 d. smūgio į Irano teritoriją Iranas iš pradžių reagavo santūriai. Nors neįvardyti JAV pareigūnai pranešė, kad ataką įvykdė Izraelis, Teheranas tiesiogiai neapkaltino Izraelio. Izraelis incidento nekomentavo.
 • Analitikai teigė, kad Teheranas paprastai nekomentuoja tokių incidentų, kol negali nuspręsti, kaip elgtis. Tačiau jei Iranas nuspręs atsakyti karinėmis priemonėmis (kaip jis padarė balandžio 13 d., keršydamas už tai, kad balandžio 1 d. per smūgį Irano ambasadai Damaske, dėl kurio jis apkaltino Izraelį, buvo nužudyti septyni Islamo revoliucijos gvardijos korpuso (IRGC) nariai), jis gali nueiti daug toliau.
 • Izraelis, balandžio 19 d. atakuodamas Iraną tiesiogiai jo paties teritorijoje, veikė priešingai, nei viešai patarė jo pagrindinė rėmėja supervalstybė JAV. Vašingtonas tikrai nepritars jokiems Izraelio veiksmams, dėl kurių tiesiogiai kyla energijos kainos. Prezidentas Džo Baidenas eina į lapkričio mėn. vyksiančius rinkimus, ir jis nenorės, kad energijos kainos vėl šoktelėtų aukštyn, padidindamos infliaciją ir sukeldamos palūkanų normų šuolį.
 • Tokios pat nuomonės greičiausiai laikysis ir pagrindinė Irano rėmėja supervalstybė Kinija. Tai galioja ir tuo atveju, jei Teheranas bet kuriuo metu nuspręstų bandyti paskelbti naftos embargą Izraelį remiančioms šalims arba uždaryti pagrindinį pasaulinį naftos tranzito maršrutą – Ormūzo sąsiaurį – ir taip atkeršyti už bet kokius Izraelio veiksmus. Kinija dabar yra didžiulė pasaulinė naftos vartotoja, kaip ir šalys, su kuriomis ji vykdo didžiąją dalį savo verslo. Vakarų šalių ekonomika išlieka pagrindiniu Kinijos eksporto bloku, o JAV vis dar sudaro daugiau kaip 16 proc. visų Kinijos eksporto pajamų. Ekonominė žala Kinijai – tiesiogiai dėl jos pačios energijos importo ir netiesiogiai dėl žalos jos pagrindinių eksporto rinkų Vakaruose ekonomikoms – pavojingai padidėtų, jei “Brent” naftos kaina ilgiau nei ketvirtį metų išliktų didesnė nei 90-95 JAV dolerių už barelį.
 • Vis dėlto Izraelis turi vieną galimybę, kuri leistų jam “siautėti” ir kuriai JAV neprieštarautų. Didesnio ir platesnio masto ataka prieš Irano branduolinius objektus, kuria būtų siekiama atitolinti laiką iki branduolinių raketų, galinčių nešti kovines galvutes, atsiradimo greičiausiai sulauktų Vašingtono pritarimo. Irane yra 23 objektai, neatsiejami nuo vykdomos branduolinės programos, ir Izraelis žino, kur jie visi yra, ir turi priemonių juos sunaikinti. Kyla net branduolinės priešpriešos grėsmė, nes Iranas įspėjo, kad Izraelio smūgių į branduolinius objektus atveju atsakys smūgiais į Izraelio objektus.
 • Jei Izraelis vis dėlto pasirinktų šį labiausiai tikėtiną tolesnių atsakomųjų veiksmų prieš Iraną kelią, Teheranas gali nuspręsti pats atsakyti išpuoliais, kurie turėtų tiesioginių pasekmių naftos kainai, iš kurios jis, kaip didelė naftos ir dujų gamintoja, gautų papildomos naudos. Labiausiai tikėtina, kad tai būtų padaryta panaudojant husių grupuotę Saudo Arabijos naftos įrenginiams pulti ir (arba) suaktyvinti veiksmus, nukreiptus prieš laivybą Raudonosios jūros rajone ir aplink jį.
 • Priminsime, kad Irano balandžio 13 d. atsakas į Izraelio smūgį buvo grynas politinis teatras. Iranas neturėjo kitos išeities, kaip tik atsakyti į 2024 m. balandžio 1 d. Izraelio įvykdytą Irano konsulato Damaske bombardavimą, per kurį žuvo aukštieji Pasdarano (IRGC) karininkai. Irano atsakas buvo grynas politinis teatras: Teheranas nutekino JAV ir Izraeliui informaciją apie siūlomos Irano atakos prieš Izraelį pobūdį, taikinį ir laiką, aiškiai nurodydamas, kad siūlo simbolinę ataką, kuria siekiama išvengti žmonių aukų.
 • Tuo tarpu naftos kainos pratęsė šios savaitės pradžioje prasidėjusį kritimą, kurį lėmė akivaizdūs lūkesčiai, kad rimto tiekimo sutrikimo rizika dėl karinių veiksmų eskalavimo Artimuosiuose Rytuose yra gana nedidelė. Nafta atpigo ir dėl sukauptų žaliavinės naftos atsargų.
 • Tačiau vienas nedidelis bet kurios pusės (įskaitant daugybę Izraelio ir Hamaso kare dalyvaujančių įgaliotinių) klaidingas apskaičiavimas gali per vieną akimirką pakreipti situaciją į visišką karą, o kartu su juo – į chaosą pasaulinėje naftos rinkoje. Taigi, kas gali nutikti toliau?
 • Tuo tarpu JAV Kongresas priėmė naujas sankcijas Irano naftos sektoriui. Šiuo teisės aktu būtų išplėstos sankcijos Iranui, įtraukiant užsienio uostus, laivus ir naftos perdirbimo gamyklas, kurios sąmoningai perdirba arba gabena Irano naftą, pažeisdamos galiojančias JAV sankcijas. Taip pat būtų išplėstos vadinamosios antrinės sankcijos, įtraukiant visus Kinijos finansų įstaigų ir Irano bankų, kuriems taikomos sankcijos, sandorius, naudojamus naftai ir iš jos pagamintiems produktams pirkti. Sankcijos gali paveikti Irano naftos eksportą ir padidinti žaliavinės naftos barelio kainą iki 8,40 JAV dolerio. Tačiau, “Iš tikrųjų noriu pabrėžti, kad tai yra JAV rinkimų metai, todėl naftos prekiautojai nesijaudina, nes žino, kad Baidenas tikrai pasirašys bet kokius išlygas, kurių reikia, kad Irano nafta ir toliau tekėtų į rinką, lygiai taip pat, kaip ir Rusijos bareliai”, – sakė Bloomberg investicijų konsultantų Capital Alpha Partners analitikas.
 • Remiantis “Gasbuddy” duomenimis, vidutinė benzino kaina Jungtinėse Amerikos Valstijose didėja jau tris savaites iš eilės – per pastarąją savaitę ji padidėjo 4,3 cento ir pirmadienį siekė 3,62 JAV dolerio už galoną. Palyginti su tuo, kas buvo prieš mėnesį, vidutinė benzino kaina pakilo 10,8 cento, tačiau vis dar yra 1,1 cento už galoną mažesnė nei tuo pačiu metu prieš metus. Vidutinė dyzelino kaina šalyje šią savaitę sumažėjo iki 4,01 JAV dolerio už galoną, t. y. apie 15 centų mažiau nei tuo pačiu metu pernai.

Naftos kaina gali pakilti dėl sankcijų Venesuelai

 • Naftos kaina gali pakilti, jei JAV nuspręstų vėl taikyti sankcijas Venesuelai – sprendimas turėtų būti priimtas balandžio 18 d. JAV valstybės departamentas įspėjo Venesuelą, kad Baltieji rūmai nepratęs laikino sankcijų netaikymo Lotynų Amerikos šaliai, kuris baigsis balandžio 18 d., jei N. Maduro neparodys pažangos dėl politinių teisių ir sąžiningų rinkimų, kurie turi būti surengti šių metų liepą.

Atsinaujinančiosios energijos projektams kenkia aukštos palūkanų normos

 • Atsinaujinančiosios energijos projektams ir naujoms mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančioms technologijoms šiuo metu visame pasaulyje labiau kenkia aukštos palūkanų normos, o tai gali sulėtinti perėjimo prie švarios energijos tempą, ketvirtadienį naujoje ataskaitoje teigia “Wood Mackenzie”. Pasak “WoodMac”, didesnės palūkanų normos ir dėl to didėjančios skolinimosi išlaidos neigiamai veikia atsinaujinančiųjų išteklių projektus labiau nei labiau įsitvirtinusią naftos ir dujų pramonę ir jos naujus projektus.

Indijos naftos importas

 • 2023/2024 finansiniais metais, kurie baigėsi kovo 31 d., Indijos naftos importas išliko nepakitęs, tačiau trečios pagal dydį pasaulyje naftos importuotojos importo sąskaita sumažėjo beveik 16 % dėl mažesnių naftos kainų ir rekordiškai didelio pigesnės rusiškos naftos importo. Indijos naftos importas 2023/2024 finansiniais metais sudarė 232,5 mln. metrinių tonų ir buvo tik šiek tiek mažesnis, palyginti su 232,7 mln. tonų importu ankstesniais finansiniais metais, kurie baigėsi 2023 m. kovo 31 d., parodė Indijos naftos ministerijos Naftos planavimo ir analizės skyriaus (PPAC) duomenys. Nors apimtys iš esmės nepakito, Indijos išlaidos žalios naftos importui sumažėjo 16 % – iki 132,4 mlrd. dolerių 2023/2024 m., palyginti su 157,5 mlrd. dolerių importo sąskaita 2022/2023 fiskaliniais metais. Tai daugiausia lėmė mažesnės 2023/2024 m. kainos, palyginti su ankstesniais finansiniais metais, ir rekordiškai dideli pigesnės rusiškos naftos kiekiai, kurie didžiąją 2023 m. dalį keliavo į Indiją. Apskaičiuota, kad 2023 m. balandžio-rugsėjo mėn. laikotarpiu OPEC priklausė rekordiškai maža Indijos naftos importo dalis, nes trečioji pagal dydį pasaulyje naftos importuotoja daugiau nei dvigubai padidino rusiškos naftos pirkimus.
 • Indijos naftos paklausa 2024 m. vasario mėn. šoktelėjo iki rekordinio lygio ir prisidėjo prie to, kad pasaulinė naftos paklausa vasario mėn. palyginti su sausio mėn. padidėjo 1,2 mln. barelių per dieną (bpd) ir pasiekė penkerių metų sezoninį maksimumą. Vasario mėn. bendra Indijos produktų paklausa padidėjo 265 000 barelių per parą ir pasiekė rekordinį 5,59 mln. barelių per parą lygį.

Pasiūlos deficitas

 • dėl OPEC+ mažinimo naftos rinkose susidarys pasiūlos deficitas
Šaltinis: https://oilprice.com/
 • Rusijos dyzelinio kuro eksportas dėl dronų atakų sumažėjo ketvirtadaliu. Bloomberg rašo, kad naftos perdirbimo lygis yra 11 mėnesių žemiausias. Per 10 dienų iki balandžio 13 d. tiekimas vidutiniškai sudarė 0,74 mln. barelių per dieną, t. y. apie 25 proc. mažiau nei 2019-2023 m. šio laikotarpio vidurkis.
 • Degalai vėl brangsta: benzino kainos viršijo dyzelino, vasarą žadamas tradicinis brangimas. Tačiau Irano ataka prieš Izraelį, rinkos ekspertai sako, nei naftai, nei degalams smūgio nesudavė, nes ji jau buvo įskaičiuota į kainą.
LRT: Degalai Lietuvoje brangsta nuo gruodžio. Benzinas vėl brangesnis už dyzeliną / 2024 04 16
LNK: Degalai Lietuvoje brangsta nuo gruodžio. Benzinas vėl brangesnis už dyzeliną / 2024 04 16

O mes einame prie degalų kainų švieslentėse apžvalgos…

⚪ Litras A95 benzino vidutiniškai kainavo – 1,547 Eur/l, dyzelino – 1,526 Eur/l

⚪ 2024 m. balandžio 15 dieną „Brent“ rūšies naftos kaina kilo iki 85,08 Eur, +9,1 procento už barelį

⚪ Balandžio mėnesį benzino kaina kyla + 3,1 procento, o dyzelino krenta – 3,8 procento

Vidutinės degalų kainos Lietuvos degalinėse

Litras A95 benzino vidutiniškai kainavo – 1,547 Eur/l, dyzelino – 1,526 Eur/l.

A95 benzino kainų tendencijos

Balandžio mėnesį litras A95 benzino Lietuvos degalinėse palyginus su 2024 kovo mėnesiu brango + 0,046 Eur (+ 3,1 proc.), ir buvo – 0,021 Eur (- 1,3 proc.) pigesnis, nei praeitų metų balandžio mėnesį.

Daugiau: https://public.tableau.com/app/profile/pricer.lietuva/viz/A95benzinokaintendencijos/A95benzinokaintendencijos

Dyzelino kainų tendencijos

Litras dyzelino balandžio mėnesį Lietuvos degalinėse palyginus su 2024 kovo mėnesiu pigo – 0,060 Eur (- 3,8 proc.), ir buvo + 0,082 Eur (+ 5,7 proc.) brangesnis, nei praeitų metų balandžio mėnesį.

Daugiau: https://public.tableau.com/app/profile/pricer.lietuva/viz/Dyzelinokaintendencijos/Dyzelinokaintendencijos

Mažiausių A95 benzino kainų reitingas

Kainų palyginimo portalo Pricer.lt duomenimis, balandžio 15 d., A95 markės benzino aukščiausia kaina buvo „Circle K“ degalinėje – 1,644 Eur/l, „Viados“ degalinėje – 1,609 Eur/l, “Ecoil“ degalinėje -1,559 Eur/l, „Neste“ degalinėje – 1,554 Eur/l,  „Orlen“ – 1,549 Eur/l, “Statetos” degalinėje – 1,529 Eur/l. Pigiausias A95 benzinas buvo„Skulo“ degalinėje – 1,509 Eur/l, „Jozitos“ degalinėje – 1,520 Eur/l,. Skirtumas tarp mažiausios (Skulas) ir didžiausios (Circle K) A95 benzino kainų – 13,5 centų litrui arba 8,9 proc.

Lenkijoje A95 benzino kaina buvo – 1,563 Eur/l.

Daugiau: https://public.tableau.com/app/profile/pricer.lietuva/viz/MaiausiA95benzinokainreitingas_15663748917400/MaiausiA95benzinokainreitingas
Daugiau: https://pricer.lt/tyrimai/preke/pigiausias-a95-oktaninio-skaiciaus-benzinas/53

Mažiausių dyzelino kainų reitingas

Dyzelino kainos išsidėstė taip: pigiausias dyzelinas „Jozitos“ degalinėje – 1,47 Eur/l,  “Statetos” ir „Skulo“ degalinėse – 1,489 Eur/l. Brangiausias degalinėje „Circle K“ – 1,614 Eur/l, „Viada“ degalinėje jis kainavo 1,599 Eur/l, “Ecoil” degalinėse – 1,549 Eur/l, Neste“ – 1,534 Eur/l, „Orlen“ degalinėse – 1,529 Eur/l. Skirtumas tarp mažiausios ir didžiausios dyzelino kainų – 14,4 centų litrui arba 9,8 proc.

Lenkijoje dyzelino kaina buvo – 1,580 Eur/l.

Daugiau: https://public.tableau.com/profile/pricer.lietuva#!/vizhome/Maiausidyzelinokainreitingas/Maiausidyzelinokainreitingas
Daugiau: https://pricer.lt/tyrimai/preke/pigiausias-dyzelinas/58

Mažiausių suskystintų automobilinių dujų kainų reitingas

Mažiausia automobilinių dujų kaina buvo „Jozita“ degalinėje – 0,550 euro, „Skulo“ degalinėje – 0,589 euro, „Stateta“ degalinėje – 0,619 euro, „Orlen“ degalinėje – 0,629 euro, “Ecoil“ – 0,669 euro, o brangiausia „Viada“ degalinėje – 0,699 euro. Skirtumas tarp mažiausios ir didžiausios automobilinių dujų kainų – 14,9 cento litrui arba 27,1 proc.

Lenkijoje suskystintos dujos kainavo 0,676 Eur/l

Daugiau: https://public.tableau.com/profile/pricer.lietuva#!/vizhome/Maiausisuskystintautomobilinidujkainreitingas/Maiausisuskystintautomobilinidujkainreitingas
Daugiau: https://pricer.lt/tyrimai/preke/suskystintos-automobilines-dujos/60

Savo regione Lietuvoje pigiausias benzinas ir dyzelinas, taigi kuro turizmu lietuviams užsiimti neapsimoka, nebent kaimynams atvažiuoti į Lietuvą.

A95 benzino kainų (eurais) visose ES šalyse žemėlapis

Šaltinis: http://ec.europa.eu/energy/maps/maps_weekly_oil_bulletin/latest_Oil_Prices_ES95.pdf

Dyzelino kainų (eurais) visose ES šalyse žemėlapis

Šaltinis: http://ec.europa.eu/energy/maps/maps_weekly_oil_bulletin/latest_Oil_Prices_DIE.pdf

Apmokestinimo procentai A95 benzino ir dyzelino vartotojų kainose visose ES šalyse žemėlapis

Šaltiniai: http://ec.europa.eu/energy/maps/maps_weekly_oil_bulletin/latest_taxation_oil_prices.pdf

Susijusios publikacijos:

2024 m. kovo 15 d.: 2024 m. kovo Pricer.lt degalinių kainų tyrimas: bendra situacija padėtų kainoms augti, tačiau krentančios ekonomikos to padaryti neleidžia

2024 m. vasario 15 d.: 2024 m. vasario Pricer.lt degalinių kainų tyrimas: augimo tendencijos prasidėjo

2024 m. sausio 15 d.: 2024 m. sausio Pricer.lt degalinių kainų tyrimas: labai norėtųsi kelti kainas

2023 m. gruodžio 14 d. 2023 M. GRUODŽIO PRICER.LT DEGALINIŲ KAINŲ TYRIMAS: GAL IR ATRODO, KAD DEGALAI PINGA, TAČIAU PANAŠU, KAD PRIEŠKARINIO LYGIO LIETUVOJE TIKRAI NEMATYSIME

2023 m. spalio 13 d. 2023 M. SPALIO PRICER.LT DEGALINIŲ KAINŲ TYRIMAS: DAUG KLAUSIMŲ DĖL PASAULINĖS SITUACIJOS, TODĖL KAINOS KOL KAS DAR IEŠKO KRYPTIES

2023 m. rugsėjo 14 d. 2023 M. RUGSĖJO PRICER.LT DEGALINIŲ KAINŲ TYRIMAS: DEGALAI BRANGSTA, AR SĖSIM „ANT ELEKTROS“?

2023 m. rugpjūčio 14 d. 2023 M. RUGPJŪČIO PRICER.LT DEGALINIŲ KAINŲ TYRIMAS: ENERGETINIŲ RESURSŲ KAINOS PRIKLAUSYS NUO ŠALIŲ ATLIKTŲ NAMŲ DARBŲ

2023 m. liepos 14 d. 2023 M. LIEPOS PRICER.LT DEGALINIŲ KAINŲ TYRIMAS: DIDELIS NORAS IŠLAIKYTI AR NET DIDINTI DEGALŲ KAINAS GALI BŪTI ATSVERTAS GEOPOLITIKOS IR VARTOTOJŲ

2023 m. gegužės 18 d. 2023 M. GEGUŽĖS PRICER.LT DEGALINIŲ KAINŲ TYRIMAS: VARTOJIMO MAŽĖJIMAS SKATINA DEGALŲ KAINŲ SMUKIMĄ

2022 m. rugsėjo 19 d. 2022 m. rugsėjo Pricer.lt degalinių kainų tyrimas: pasaulinės recesijos baimė tebėra pagrindinis naftos rinkų veiksnys

2022 m. rugpjūčio 17 d. 2022 m. rugpjūčio Pricer.lt degalinių kainų tyrimas: tarp recesijos baimės ir geopolitinių “žaidimų”

2022 m. birželio 16 d. 2022 m. birželio Pricer.lt degalinių kainų tyrimas: degalų kainos toliau stiebiasi į viršų

2022 m. gegužės 16 d. 2022 m. gegužės Pricer.lt degalinių kainų tyrimas: degalų kainos vėl stiebiasi į viršų

2022 m. balandžio 14 d. 2022 m. balandžio Pricer.lt degalinių kainų tyrimas: degalų kainų šuoliai sujaukė degalinių hierarchiją

2022 m. vasario 14 d. 2022 m. vasario Pricer.lt degalinių kainų tyrimas: geopolitika, akcizai, mokesčiai… viską apmokės vartotojai

2022 m. sausio 19 d. 2022 m. sausio Pricer.lt degalinių kainų tyrimas: naftos kaina juda link 90 JAV dolerių už barelį

2021 m. gruodžio 18 d. 2021 m. gruodžio Pricer.lt degalinių kainų tyrimas: šventės vilioja riebiu pelnu

2021 m. lapkričio 15 d. 2021 m. lapkričio Pricer.lt degalinių kainų tyrimas: skirtumas tarp mažiausios ir didžiausios degalų kainų degalinėse plečiasi

2021 m. spalio 14 d. 2021 m. spalio Pricer.lt degalinių kainų tyrimas. Rekordinės degalų kainos, bet ar tai pabaiga?

2021 m. rugsėjo 19 d. 2021 m. rugsėjo Pricer.lt degalinių kainų tyrimas. Nėra jokios mistikos

2021 m. rugpjūčio 16 d. 2021 m. rugpjūčio Pricer.lt degalinių kainų tyrimas

2021 m. liepos 14 d. 2021 m. liepos Pricer.lt degalinių kainų tyrimas

2021 m. birželio 14 d. 2021 m. birželio Pricer.lt degalinių kainų tyrimas

2021 m. gegužės 14 d. 2021 m. gegužės Pricer.lt degalinių kainų tyrimas

2021 m. balandžio 14 d. 2021 m. balandžio Pricer.lt degalinių kainų tyrimas

2020 m. liepos 14 d. Pricer.lt degalinių kainų tyrimas: degalų kainos degalinėse auga

2020 m. birželio 18 d. Pricer.lt 2020 06 18 d. degalinių kainų tyrimas: į per koronaviruso pandemiją gerokai susitraukusią prekybos degalais rinką grįžta konkuravimo nuotaikos

2020 m. vasario 14 d. Pricer.lt degalinių kainų tyrimas: fiksuojami rekordiniai kainų skirtumai per visą 3 metų degalų kainų stebėjimo istoriją!

2019 m. lapkričio 16 d. Pricer.lt degalinių kainų tyrimas: nuolatinės geopolitinės įtampos aplinkoje svarbus kiekvienas žodis

2019 m. spalio 16 d. Artėjant Visų šventųjų dienai ir Vėlinėms Pricer.lt komanda atliko degalinių kainų tyrimą.

2019 m. birželio 19 d. Artėja ilgasis Joninių savaitgalis. Keliausime prie Jūros ar į tėviškę. Pricer.lt komanda atliko degalinių kainų tyrimą.

2019 m. balandžio 19 d. Per Velykas tikriausiai lankysite tėvus, gimines, artimuosius. Pricer.lt komanda atliko degalinių kainų tyrimą.

2019 m. vasario 22 d. Pricer.lt vasario degalų kainų tyrimas: mažėja skirtumai tarp degalinių siūlomų kainų

2019 m. sausio 22 d. Pricer.lt tyrimas: Pernai benzinas pigiausiai kainavo gruodį, dyzelinas – kovą!

2018 m. spalio 16 d.Pricer.lt tyrimas: Kyla degalų kainos, ypač pabrango dyzelinis kuras

2018 m. rugpjūčio 14 d. Litras benzino per metus pabrango 16 centų!

2018 m. birželio 14 d. Pasaulyje nafta pinga – ar pigs degalai Lietuvoje?

2018 m. gegužės 14 d. Pricer.lt degalų kainų tyrimas: Per mėnesį benzinas degalinėse pabrango 6%

2018 m. balandžio 16 d. Kariniai veiksmai Sirijoje augino didmenines degalų kainas

2018 m. kovo 7 d. Pigiausi degalai jau pasiekė ir vilniečius

2018 m. vasario 8 d. Dyzelinas toliau brangsta, o benzinas pinga

2018 m. sausio 5 d. Dyzelinas pabrango nuo 2 iki 6 cnt.

2017 m. lapkričio 24 d. Pas kaimynus – degalai pigiau!

2017 m. spalio 12 d. Degalai pinga, bet kol kas ne degalinėse!

2017 m. rugsėjo 23 d. Pricer.lt kainų tyrimas: kyla ne tik maisto, bet ir degalų kainos!

2017 m. rugpjūčio 14 d. Didieji žaidžia su dujų kainomis, vilniečiai moka brangiau nei kauniečiai!

2017 m. liepos 17 d. Brangiausias benzinas – degalinėje „Lukoil“, pigiausias -„Jozitoje“

2017 m. birželio 20 d. Pasaulyje degalai pinga, tinklinėse Vilniaus degalinėse – brangsta

2017 m. gegužės 17 d. Pricer.lt tyrimas: vilniečiai už degalus moka brangiau, nei kauniečiai

2017 m. balandžio 20 d. Balandžio mėnesį degalai brango

2017 m. kovo 27 d. Pricer.lt užfiksavo degalų kainas: kovą degalai pigo, bet ne tiek, kiek pas didmenininką

Kainų palyginimo portalas www.pricer.lt degalų kainas užfiksavo 2024 m. balandžio 15 d. Vilniaus ir Kauno degalinėse. Pigiausių degalų kainų tyrimo metu buvo užfiksuotos visų degalų rūšių kainos, kuriomis prekiauja degalinių operatoriai. Išanalizavus duomenis, sudarytas degalinių kainų reitingas kiekvienai atskirai degalų rūšiai. Sudarant reitingą, vertintos tik bazinės degalų pozicijų kainos: benzino A95, dyzelino ir suskystintų dujų kainos. Tyrime nevertinti degalų priedai, jų įtaka kainai, degalinių lojalumo programos bei nuolaidos su degalinės kliento kortele. Reitinge dalyvavo Vilniuje, Ukmergės-Geležinio Vilko gatvėse, bei šalia šios miesto arterijos esančios degalinės: „Circle K“, „Viada“, „Orlen“, „Neste“, „Stateta“, „Ecoil“, „Skulas“, „Jozita“ ir Kaune esančios degalinės „Viada“, „Orlen“, „Neste“, „Circle K“, „Skulas“ ir „Jozita“.

Informacija apie degalų kainų tyrimo taisykles ir metodiką pateikiama čia: https://pricer.lt/posts/89-pricerlt-lygina-kainas-degalu-kainu-lyginimo-taisykles

#CircleK #Statoil #Orlen #OrlenLietuva #Viada #Lukoil #Neste #Jozita #Stateta #Skulas #Ecoil #Algauta #Belorusneft #Surgutneftegas

Circle K Lietuva Circle K PKN ORLEN VIADA Lietuva LUKOIL Neste Lietuva Statoil Stateta Skulas Jozita Ecoil Algauta Belorusneft Surgutneftegas

Grįžti į pagrindinį puslapį

Dalintis:
0 0 balsai
Straipsnio vertinimas
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
Rodyti visus komentarus